סיר לילה, כסא למקלחת והגבהה לאסלה – לקבל תמיכה איפה שצריך

יש מוצרים שמגיעים רק כשצריך אותם, אבל כשצריכים אותם אז חשוב מאוד שיהיו שם. לא מוצרי צריכה שונים פשוט בשביל שיהיה, כי זה נראה יעיל, אז שווה לנסות. בכל הנוגע לאמצעים טכנולוגיים, פשוטים או מתוחכמים כאחד, שנועדו לתמוך באנשים עם מוגבלות כלשהי, הרי שסיר לילה, כסא למקלחת והגבהה לאסלה הם לרוב דברים חיוניים מאוד למי שצריך אותם.

מוצרים אלו הם רק חלק מרשימה ארוכה של מוצרים שנועדו ועוצבו למטרה אחת בלבד – לעזור למי שצריך עזרה, כדי להפוך את החיים שלכם לקלים יותר. לא קל להיות תלוי באחרים, ומרבית האנשים יעדיפו לשמור על העצמאות שלהם עד כמה שהם רק יכולים. אמצעים אלו נועדו בדיוק למטרה זו, לעזור לכם להישאר עצמאים, עם כל האתגרים החדשים שאתם פוגשים.

כסא למקלחת ומוצרים אחרים:

  • כסא למקלחת – לא רק ניקיון לגוף, יש למקלחת חמה פוטנציאל רב בהרגעת הנפש, ומתן נחמה מכל מצב. אנחנו נמשכים למים, אוהבים מים, ומקלחת חמה היא ממש עיר מקלט. חשוב שהמקלחת שלכם תהיה נוחה ונעימה, וכסא איכותי למקלחת יכול לתמוך במטופל הסיעודי להרגיש שלווה בעודו נהנה ממקלחת חמה.
  • סיר לילה – אחד הדברים המאתגרים ביותר בלהיות סיעודי הוא הדאגה לצרכים הבסיסיים. גם אדם שיכול לזנק מהמיטה לעבר השירותים לא נהנה להתעורר בלילה רק בגלל הצורך לגשת לשירותים, כך שסיר לילה הוא מוצר שתומך מאוד בשלווה הכללית ובשינה השלווה של המטופל.

הגבהה לאסלה וכסאות מתקפלים

כסא למקלחת זה לא שטאנץ, ויש טכנולוגיות שונות ודגמים שונים שמאפשרים גמישות והתאמה למטופל ולמצבו. כסאות מסוימים מגיעים עם מושב רך במיוחד, וסיר מחובר מובנה הניתן להסרה וניקוי. אחרים ניתן לפתוח ולקפל בקלות ולאחסן בין מקלחת למקלחת. ישנם מושבי מקלחת עצמאיים ואחרים המותקנים על הקיר, ונפתחים בקלות בעת הצורך.

הגבהה לאסלה זה עוד מוצר טכנולוגי פשוט ואפקטיבי שמשפר פלאים את איכות החיים של אלו הזקוקים להגבהה זו. עשיית הצרכים היא דרישה בסיסית של כל בן אדם, ובעוד שהאדם הבריא יכול להתאים את עצמו לסביבה בקלות, הרי שככל ומדובר באדם סיעודי על הסביבה להתאים לאדם.