כורסאות מעוצבות לבית

העיצוב של הבית משפיע על מצב הרוח של הדיירים. על העיצוב לשרת את הדיירים ועל כן אין זה מספיק שהוא יהיה "כמו במגזין". ישנם מרכיבים רבים אשר משפיעים על העיצוב של הבית ועל כל חדר ובהם הצבעים על הקירות, התאורה וכמובן שגם לרהיטים יש השפעה עליו. כורסאות מעוצבות יכולות לתרום רבות לאזור הסלון ולשלב באופן מושלם בין נוחות לבין עיצוב.

כורסאות מעוצבות הן חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל

אחד הדברים שכדאי להתייחס אליהם בעת בחירת כורסאות מעוצבות הוא הנראות של החדר. הפריטים השונים שיהיו בחדר יכולים להשפיע על העיצוב ואי אפשר לנתק את בחירת הכורסא מהתהליך העיצובי. בעת בחירת הכורסאות יש לחשוב על האלמנטים הבאים:

  • צבעים – הצבעים של הכורסאות המעוצבות צריכים להשתלב עם החלל. ישנם מקרים בהם הצבעים יהיו עוצמתיים וזאת כדי להבליט את הרהיטים ויש מקרים בהם הבחירה תהיה בצבעים דומים כדי שאלו ישתלבו במקום בטבעיות ויעניקו אווירה רגועה.
  • מרקמים – החומר ממנו עשויות הכורסאות המעוצבות יקבע את התחושה בישיבה או במגע. המרקם יכול להיות קר הוא יכול להיות מזמין וחמים. מומלץ לחשוב על החומרים בקבלת ההחלטה העיצובית.
  • דוגמאות – ישנן כורסאות מעוצבות אשר מגיעות עם דוגמאות שונות ומגוונות. ההחלטה אם לבחור בצבע אחיד חלק או בדפוס, צריכה להתקבל תוך התחשבות בעיצוב החלל כולו.

שאלות שעלייך להפנות אל חנות הרהיטים

בתהליך הבחירה של הכורסאות המעוצבות עלייך לחשוב גם על המקום ממנו מתבצעת הקנייה. לאיכות של הכורסאות יש חשיבות לא פחות מאשר לעיצוב. לכן, יש להפנות אל המקום מספר שאלות כמו: מאיזה חומר עשויות הכורסאות, האם יש אחריות על הרהיטים וכיצד ניתן לנקות אותם. כמובן, אם יש לך שאלות נוספות, חשוב לקבל עליהן תשובות.

כורסאות מעוצבות יהיו חלק בלתי נפרד מחלל הסלון או חדר המשפחה ועלייך לחשוב על הקנייה כהשקעה ארוכת טווח. חנויות אשר מתמחות ברהיטים לבית יוכלו לא רק לענות על שאלותייך אלא גם לעזור לך לבצע את בחירת הכורסאות. מומלץ לשתף את המוכרים במקום בבקשות שלך ואפילו בתמונות של הבית ולקבל עצות המתבססות על ניסיון.