חלונות מבודדים של חברת Andersen

אתם מתכננים ערב נעים בבית, רגע אחרי שהילדים יירדמו ותקבלו סופסוף כמה רגעים של שקט. אולי אתם משתוקקים להעביר את סוף השבוע בסלון, מול הטלוויזיה עם ארוחה טובה ועם האנשים שאתם אוהבים יותר מכל. אלא שאת השלווה מפרים הרעשים המגיעים מבחוץ – המכוניות שחולפות ברחוב, הכלב של השכנים שלא מפסיק לנבוח והאוטובוסים עם מערכת הכריזה שנותנת לכם את התחושה שהסלון המפנק שלכם הוא תחנה מרכזית, לכל הפחות. אם התרחיש הזה נשמע לכם מוכר יש לכך סיבה אחת עיקרית: החלונות שלכם אינם מבודדים, והגיע הזמן לשנות את התמונה.

כך תמצמצו את רעשי הרקע

הבשורה המעודדת היא שעם רעשי הרקע השונים אפשר להתמודד, ולא, אתם ממש לא צריכים להסתגל אליהם. חלונות מבודדים איכותיים הם כל מה שאתם באמת צריכים כדי להשאיר את הנביחות, את חריקות האופנועים ואת הילדים הקולניים אי שם, מחוץ לכותלי הבית. חלון מבודד שמבטיח אטימות מלאה, הוא חלון שמעניק לכם ראש שקט במלוא מובן המילה – אתם יכולים לתכנן את הערב המושלם בלי לחשוש מקולות הרקע הטורדניים, ולדעת שזה בדיוק מה שתקבלו, ללא הפתעות.

אילו חלונות מבודדים את הרעש?

על אף שהם נפוצים למדי, דווקא חלונות אלומיניום או ברזל נחשבים לחלונות שיכולת הבידוד שלהם מוטלת בספק. זאת משום שהם מתקשים למנוע את מעבר גלי הקול, בוודאי בהשוואה לחלופות איכותיות וטובות הרבה יותר. כך, חלונות מעץ מלא עם חומרים ייחודים כמו פייברקס ופרמה שילד, שמקורם במעבדות המתקדמות של אנדרסן, הם חלונות שמספקים מענה אפקטיבי הרבה יותר. התוצאה שמתקבלת חד משמעית – הרעשים שמגיעים מהרחוב נשארים בדיוק שם, וגם הטמפרטורה בבית נשארת נעימה ללא כל קשר לטמפרטורה שם בחוץ, והרי גם לזה יש חשיבות עצומה.

בוחרים בקפידה – ונהנים לאורך זמן

אם כן, רגע לפני שאתם מחליפים את החלונות בבית או מעצבים את החלונות בדירה המפנקת והחדשה שלכם, שימו לב לחומרי הגלם, לתכנון הקפדני וליכולת של החלון לבטיח איטום אופטימלי. רק כך תוכלו לחלום על ערב שקט או על סופשבוע רגוע במיוחד, ולגלות שהמציאות דווקא די דומה לפנטזיה הזו.

 

אם מוסיפים לכך את החיסכון האנרגטי, יעילות הבידוד והציונים הגבוהים המאפיינים את מוצרי החברה, קל להבין מדוע חלונות מבודדים מבית אנדרסן נחשבים לבחירה פופולרית ונבונה. לפרטים נוספים אודות חלונות הזזה, חלון צרפתי, חלונות קיפ, חלונות עץ, חלונות מעוצבים ודלתות כניסה לבית של חברת אנדרסן המומחים בייצור חלונות מעוצבים ודלתות כניסה מעוצבות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.