פרויקט חלום ראשון – איך הופכים כל חלום למציאות?

ראשון לציון לא מפסיקה להתפתח: לפני 20 שנה חיו בעיר שבדרום גוש דן כ-165,000 תושבים, ואילו כיום אוכלוסיית העיר כבר חצתה את רף רבע מיליון בני האדם – גידול של כ-50%!. במצב שכזה אין פלא שבכל רחבי העיר תמצאו שלל פרויקטי נדל"ן. חידוש שכונות ותיקות, התרחבות מערבה והקמת בניינים חדשים משנים את פני העיר, ועוד מגמה מובהקת היא העלאת רף האיכות של הדירות המוצעות בכל חלקי ראשל"צ.

מה כולל פרויקט חלום ראשון?

אחת הדוגמאות היותר משכנעות להעלאת רף האיכות של הנדל"ן בראשל"צ הוא פרויקט חלום ראשון. הפרויקט הוא למעשה בניין בן 5 קומות ובו 16 דירות גן, דירות בנות 5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים שהמכנה המשותף לכולם הוא שטח נרחב ובעיקר מפרט טכני מהגבוהים בארץ.

המפרט הטכני של הדירות

באופן כללי בתחום הנדל"ן ישנה עלייה של הסטנדרטים שבהם נבנות הדירות – אולם פרויקט חלום ראשון מתעלה אפילו על הרף הגבוה שהופך אט אט לסטנדרט. כך לדוגמה כל הדירות הן בנות 5 חדרים ומשתרעות על שטח נרחב כדי להבטיח מקסימום איכות חיים ואפשרות להשתמש במרחבי המגורים בלי מגבלה של מטראז'. עוד מרכיב ייחודי בסטנדרט הגבוה הוא קיר שלם שמורכב מזכוכית ובהתאם מאפשר כניסת אור טבעי, שהוא גם האור המחמיא ביותר לכל חלל, וכמובן מספק נופים מופלאים גם בשעות היום וגם לאחר השקיעה. באופן כללי העיצוב מושקע מאוד ומוקדשת תשומת לב רבה לכל פרט ופרט.

לוקיישן מעולה

מרכיב חשוב נוסף להצלחת פרויקט נדל"ן הוא המיקום שלו. גם מבחינת הלוקיישן מציב חלום ראשון רף גבוה מאוד – הוא שוכן בסמוך למחלף ראשונים ולכביש 431 כך שהגישה ממנו לכל מקום בארץ נוחה מאוד, ובמקביל הוא מוקף בשטחים ירוקים שמבטיחים לפרויקט צביון כפרי גם בלב העיר התוססת.

להגשים חלום

פרויקט חלום ראשון מאפשר לכם לממש כל חלום ולהפוך אותו למציאות. במציאות שבה מחירי הנדל"ן גבוהים בכל מקום כך שגם דירות ישנות בלוקיישנים בינוניים עולות סכומי כסף גבוהים, כדאי לקנות דירה בתבונה – בפרויקט שמספק תמורה מלאה ואף מעבר לכך להשקעה.