היתרונות של ניהול נכסים למשפחות ברילוקיישן

רילוקיישן הפך בשנים האחרונות לאופציה נפוצה למדי, ועוד יותר מכך נחשקת. יותר ויותר ישראלים עוברים לעבוד מעבר לים, ונהנים מאתגרים חדשים, שכר גבוה יותר, הזדמנות לטייל במקומות יפים בסופי השבוע ובחופשות וגם מעוד שורה מחמיאה במיוחד בקורות החיים שעשויה לפתוח דלתות רבות בהמשך הדרך.

כשיוצאים לרילוקיישן ישנה התלבטות של ממש מה לעשות עם הדירה. אופציה אחת היא כמובן למכור אותה, אבל יש אופציה עדיפה בהרבה: הפקדת ניהול הנכס בזמן הרילוקיישן בידי חברה מקצועית.

לשמור על הנכס וגם להפיק ממנו תועלת

ניהול נכסים למשפחות ברילוקיישן מאפשר לשמור על הנכס יקר הערך. התועלת בכך כפולה: ראשית, מגמת העלייה המשמעותית והמתמשכת במחירי הנדל"ן, מגמה שעל-פי כל המומחים תישמר גם בשנים הקרובות, הופכת את המכירה ללא משתלמת אם בסוף הרילוקיישן המשפחה תידרש לרכוש דירה חדשה. שנית, הוויתור על הנכס פוגע בתחושת היציבות, ובמשפחות רבות מעדיפים לדעת שלכשיחזרו לארץ מצפה להם הבית המוכר והאהוב כדי למנוע טלטלות מיותרות.

שכר דירה מרבי ואפס מאמץ

כשמשפחה ברילוקיישן שומרת על הנכס, האפשרויות הן או להשאיר אותו ריק או להשכיר אותו. דירה ריקה עלולה לסבול מבלאי מואץ דווקא בגלל שאין בה דיירים, ובפרט עלולים לפלוש אליה חרקים רבים. השכרת נכס של משפחה ברילוקיישן מעניקה לה הכנסה חודשית קבועה – סכום שמן הסתם מצטבר לאורך תקופת הרילוקיישן ומהווה תוספת משמעותית מאוד לנכסי המשפחה.

באופן טבעי קשה עד בלתי אפשרי לנהל דירה שכורה מחו"ל – לדאוג להזמנת אנשי מקצוע כשיש תקלה, לוודא שהדירה מתוחזקת היטב, למצוא שוכרים חדשים כשאלה הקיימים עוזבים – ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא מציאת חברה שמספקת שירות ניהול נכסים למשפחות ברילוקיישן.

ניהול נכסים למשפחות ברילוקיישן – בראש שקט

מעבר לתועלת הכספית הגבוהה, שירות ניהול נכסים למשפחות ברילוקיישן מעניק להן גם ראש שקט באמת במהלך השהות בחו"ל. מאחר שהתאקלמות במקום חדש, ובפרט מעבר לים, היא אתגר לא פשוט, ועליו יש להוסיף אתגרים מקצועיים ומחויבות לעזור לילדים להפיק את מלוא התועלת מהרילוקיישן, כדאי מאוד שלפחות הנכס בארץ יופקד בידיים אחרות, מקצועיות כמובן, כך שהמשפחה עצמה תוכל ליהנות בפרק הזמן הייחודי של הרילוקיישן.