משכנתא חוץ בנקאית

אחד החלומות הכי גדולים שלנו, הוא קרקע יציבה ובית שהוא אך ורק שלנו על פי חוק. העניין הוא, שהיום כמעט ולא ניתן לרכוש בית ללא משכנתא. עניין נוסף וקריטי אף יותר הוא העובדה שישנם לא מעט מקרים בהם הבנק לא מאשר את המשכנתא המבוקשת. למזלנו, ישנם גופים המאפשרים משיכת משכנתא חוץ בנקאית שאמנם מגיעה בתנאים שונים מאלו של הבנק, אך משיגה את המטרה.

יתרונותיה של משכנתא חוץ בנקאית על פני הלוואה

אין ספק שלקיחת משכנתא הינה צעד משמעותי שעלול להיות לפעמים אפילו מפחיד מעט. אספנו עבורכם מספר יתרונות בולטים של משכנתא חוץ בנקאית כדי לעשות לכם סדר בדברים ולהוכיח שגם אם מדובר במילים שנשמעות לכם מעט גבוהות, הרי שמדובר בעסק פשוט להבנה:

  • ריבית נמוכה – לעומת הלוואות רגילות, למשכנתאות החוץ בנקאיות ריבית נמוכה שיכולה להתפרס גם לתקופה ארוכה של עד שלושים שנים, ומתן סכומים גבוהים יותר.
  • משכנתא לכל מטרה – מיועדת לרוב לבעלי נכסי נדל"ן ודומה מאוד לאשראי המוכר. ישנה אפשרות לקבל סכומי כסף גבוהים מאוד כהלוואה, והריבית תהיה גבוהה יותר ממשכנתא רגילה. המשמעות היא, שהריבית תהיה קרובה יותר לריבית הבנקאית הרגילה.
  • אפשרויות רבות – קיימים מגוון מסלולי משכנתא פוטנציאליים; צמודים לפריים, צמודים למדד המחירים לצרכן, לשערי מטבעות ועוד. עניין זה כאמור, כמעט ולא קיים בתחום ההלוואות הרגילות.

מובן שגם כאשר מבינים במה מדובר, הרי שלא תמיד יש בידינו את הידע כיצד לפעול. לכן, מומלץ להתייעץ עם בעלי המקצוע המתמחים בעולם המשכנתאות.

הבית שתמיד חלמתם עליו נמצא במרחק נגיעה!

כעת כשאתם מבינים את היתרונות הרבים של משכנתא חוץ בנקאית אתם וודאי גם מבינים שהחלום לא רחוק מלהתגשם! התנאים המשתלמים הנ"ל נובעים מרגולציה ממשלתית על הבנקים, כשהמטרה העיקרית שלה היא להנגיש את הלוואות הדיור. המשמעות היא, שישנה הבנה לכך שהמצב לא פשוט ושלקנות בית היום זה לא עניין של מה בכך, ואתם רק מרוויחים! אז למה אתם מחכים? זה הזמן להגיש בקשה למשכנתא חוץ בנקאית ולהגשים את החלום שלכם לבית שהוא כל כולו רק שלכם!