למה חתימה דיגיטלית למתווכים זו אופציה שלא כדאי לוותר עליה?

אתם עובדים כבר לא מעט שנים בתור מתווכים? בכל פעם מחדש אתם נמצאים בסיטואציה המביכה הזאת בחדר המדרגות של בניין זר ובו אתם צריכים להחתים את הלקוח על ההסכם ביניכם? אם כך, ברור שהגיע הזמן להתקדם הלאה, שכן אי אפשר להמשיך להתנהל בצורה כזאת. לכן כדאי שתדעו שחתימה דיגיטלית שמיועדת למתווכים זו הבחירה הנכונה. סביר להניח שיצא לכם לדבר עם לא מעט קולגות מהתחום שלכם שכבר שילבו בעסקים שלהם חתימה דיגיטלית למתווכים, אז למה שלא תעשו זאת גם אתם? אנחנו חיים בעידן מודרני ומתקדם, כך שגם הלקוחות עצמם ישמחו לראות שאתם נותנים להם שירות טוב ומעודכן. 

מהם היתרונות של חתימה דיגיטלית למתווכים? 

אתם עדיין תוהים מדוע חתימה דיגיטלית שמיועדת למתווכים זה לא משהו שכדאי לוותר עליו? אם כך, כדאי שתכירו את היתרונות של האופציה הזאת: 

  • זה מאוד נוח 
  • זה חוסר זמן והתעסקות 
  • גם הלקוח וגם נותן השירות יכולים לקבל העתק 
  • זה קביל בבית משפט והכול חוקי 

לכן, אם אתם רוצים להתחיל לעבוד בצורה הרבה יותר נוחה ולהתקדם, אל תחשבו פעמיים. למעשה, אתם יכולים להיות בטוחים שאחרי שתכניסו את האופציה של חתימה דיגיטלית למתווכים ותתחילו להשתמש בה, הדבר היחיד שלא תבינו זה איך לא עשיתם זאת לפני שנים. 

האם זה יקר? 

חששתם לרגע ששירות כמו חתימה דיגיטלית שמיועדת למתווכים זה שירות שחייב להיות יקר? כדאי לדעת שזה ממש לא כך. ראשית, יש היום מספר חברות שיכולות לתת לכם שירות בתחום הזה וזה אומר שהן מתחרות אחת בשנייה על כל לקוח, מה שמוביל לירידת מחירים. שנית, מדובר על שירות פשוט ולכן השימוש בו לא מאוד יקר. מה שכן חשוב לבדוק, זה שאתם בוחרים לקבל שירותי חתימה דיגיטלית רק מחברה מובילה, מקצועית וכזאת שעושה את הכול בצורה חוקית. אתם לא רוצים להגיע למעמד שבו תצטרכו לשלוף את החוזה ואז לגלות שהוא לא באמת קביל ולא באמת חוקי, כך שחשוב מאוד לעבוד מול חברה מובילה ומוכרת בתחום.