בדק בית 360

מה זה אומר בדיוק בדק בית 360?

לפני מעבר לדירה חדשה, או ליתר דיוק, עוד לפני שקונים את הדירה החדשה, רצוי מאוד לבדוק מה המצב שלה. אתם בטוחים שאם הקירות נראים לבנים כי מישהו סייד אותם זה מספיק? האמת היא, שזה לא לכך. בפועל אנחנו רואים שלא פעם אפילו כאשר מדובר על דירות שניתן לרכוש ישירות מקבלנים, הרי שהתוצאה הסופית היא דירה עם ליקויים. לכן נשאלת השאלה איך ניתן להימנע ממצב כזה, והתשובה לכך ברורה: על ידי בדק בית של 360 מעלות. בדק בית 360 זו למעשה בדיקה שכוללת כל דבר אפשרי בבית, והכול במטרה אחת – לגלות ולמצוא ליקויי בניה. יש לבדק הבית של 360 מעלות חשיבות אדירה בכל התהליך של רכישת הדירה שלכם ולכן רצוי לקחת זאת בחשבון.

בדק בית 360 – מה הוא כולל?

אם תהיתם מה בדיוק בודקים במסגרת בדק בית 360 חשוב להבין שמדובר על הבדיקות הכי מקיפות שאפשר באמת לעשות לדירה החדשה שאתם עומדים לקנות. משמעות הדברים היא שבבדק הבית של 360 מעלות, ניתן יהיה לבדוק מה מצב מערכת האינסטלציה, מה מצב מערכת החשמל, האם יש ליקויי בנייה מבחינת האיטום ועוד. אנשי המקצוע המומחים שאליהם תפנו יוכלו לא רק לבצע את הבדיקות בשטח, אלא גם להגיש לכם דוח מפורט עם כל הליקויים שיתגלו, כך שברור מדוע יש לכך ערך רב.

מה עושים אם התגלו ליקויים?

לא אחת כאשר מבצעים בדק בית 360 למעשה מגלים שיש לא מעט ליקויים בדירה, אפילו אם היא חדשה ונבנתה זה עתה על ידי קבלן. לכן במצבים כאלה כדאי לדעת שניתן ליהנות מאופציה כמו שירותים משפטיים אונליין, כי למעשה, יש היום עורכי דין שיוכלו לעזור לכם לתבוע את הקבלן אפילו בלי שתצאו מהבית. הקבלן הוא זה שיצטרך לממן את תיקון הנזק, ולכן, אם אתם יכולים ליהנות משירותים אונליין שיכללו את הדרישה  לתיקון הליקויים, מה פתאום שתוותרו על כך? חשוב מאוד לבדוק היטב את הנכס שאתם עומדים לרכוש כי רק כך תדעו שאתם לא קונים חתול בשק.