מה זאת בעצם בניית בריכת פיברגלס?

גיחתן של בריכות הפיברגלס עוררה מהפכה בהיבט של הבריכות הביתיות במדינת ישראל. עצם העובדה כי המחיר של בניית בריכת פיברגלס הינו מועט מהמחיר של בניית בריכה בטכנולוגיה המסורתית של בניית בריכה מבטון, מקבלת ביטוי ברבבות גינות ברחבי מדינת ישראל שמתגאות בצירוף של בריכה פרטית למשכנם.

מה זאת בעצם בניית בריכת פיברגלס?

בריכת פיברגלס היא בריכה מפיברגלס, אשר יוצקים מראש כיחידה שלמה בתוך מפעל. את הבריכה הזאת מביאים לגינה ובה מרכיבים אותה או כבריכה עילית שנמצאת על גבי האדמה או לחלופין כבריכה חפורה. בריכת פיברגלס מיוצרת במנעד נרחב של גדלים, באופן כזה שיש באפשרותכם להתאים אותם אל הגינה של הדירה שלכם . חברות להקמת בריכות שחייה בפיברגלס מבצעות המון שנים תכנון, בניה והתקנה של בריכות מכל הסוגים, ובעיקר מומחיות בתחום של התקנת בריכות פיברגלס על כל סוגיהן.

הסגולות של בניית בריכת פיברגלס – 

  • בנראות הסופית ואופן השימוש בה, אין הבדל מבריכה של בטון.
  • התקנה לאלתר – בשל פשטות הייצור וההתקנה של בריכות פיברגלס, אפשר לבנות בדירה שלכם בריכת שחייה חדשה במהלך מספר מועט של ימים.
  • בריכת פיברגלס הינה נותנת בידכם תכנון גמיש, איתנות וכן מאוד מהימנה. 
  • עלות – המחיר של הייצור וההקמה מועט באופן יחסי ליתר הבריכות בשוק.
  • אפשר לבצע סינרגיה של מסגרת דק.
  • משקל – תבנית הפיברגלס קלת משקל, הווה אומר – הינה לא מכבידה על האדמה, לעומת בריכה שמורכבת מבטון. בשל המשקל המועט של בריכה זו, אפשר לבנות בריכת שחייה מפיברגלס מעל פני האדמה – גם על גבי גג של מבנה.
  • היתכנויות של המון דקורציות במסגרת חיפויי פסיפס.
  • שרידות – התכונות המצוינות של בריכת הפיברגלס, הדקה וכן הקלה, מוודא כי עשיית שימוש תינתן להרבה שנים. כמו כן, העובי של בריכת הפיברגלס, אשר הינו בין עשרה לבין חמישה עשר סנטימטר, מוודא את היציבות של הבריכה באופן הזה שאין היא שוקעת באדמה במשך עת ארוכה .

במידה ונדרש היתר בנייה עבור בניית בריכת פיברגלס?

הרבה בני אדם שוגים במחשבה שלהם, כי בשל כך שבניית בריכת פיברגלס מהווה מוצר אשר בא אליכם ישירות מן המפעל וניתן להתקין אותה אף מעל פני הקרקע, המשמעות של כך שאפשר להקים אותה במו ידכם ובלי ההיתרים הנחוצים, כמו לדוגמה – במצב של בריכות אינטקס מתנפחות. אבל בעצם אין זה משנה איפה החלטתם להתקין את בריכת הפיברגלס שלכם ובאיזה אופן – הצבה של בריכת השחייה הפרטית שלכם דורשת מכם מענק של היתר בנייה מאת הרשות המקומית בה הנכם דרים.