כל מה שרציתם לדעת על שירות אריזת דירות במרכז

איזה כיף, בשעה טובה הגיע היום הגדול; הדירה שקניתם לפני שנתיים מוכנה, וכל מה שנשאר לכם זה רק לארוז את עצמכם ולעבור אליה. שירותי אריזת דירות במרכז ובכל שאר הארץ הם הפתרון המושלם עבור מי שנוחתת עליו ההבנה שאין לו מושג מאיפה להתחיל. הרי לאורך השנים צברתם כל כך הרבה דברים, איך בכלל מצליחים להכניס הכל לתוך ארגזים? 

אריזת דירות במרכז – לארוז חכם

ובכן, אל חשש! בדיוק בשביל זה נוצרו שירותי אריזת דירות במרכז הניתנים על ידי מקצוענים המקפידים לרדת עד לפרטים הכי קטנים, כדי ליצור תמונת מצב ברורה ולקדם את התהליך יחד אתכם, ביעילות. התהליך מבוסס על מספר שלבים:

  • סיור ראשוני בדירה – כדי להתכונן, על האורזים לדעת לקראת מה הם באים. לאחר שיחת הטלפון הראשונה ביניכם, יגיעו אנשי המקצוע אליכם הביתה ויבחנו את החפצים שלכם. תוך כדי, יעניקו לכם ייעוץ מקצועי לקראת שלב המיון – האם יש חפצים שתוכלו להיפטר מהם, מה כדאי לארוז ביחד, באילו ארגזים תשתמשו ועוד, הכל כדי שיום האריזה יעבור בקלילות.
  • סיור בדירה החדשה – אי אפשר להתכונן למעבר מבלי להכיר את הסביבה החדשה; האם הדירה או הבית ערוכים לכל הציוד שלכם? האם יש בהם מספיק מקום כדי להכיל הכל? אל דאגה, העין המקצועית של האורזים שבחרתם תדע לעשות סדר בבלאגן ולהעניק לכם פתרונות לפני המעבר.
  • שלב המיון – כעת, כשאתם מצוידים בידע הנדרש לקראת התהליך אפשר לעבור לשלב המיון. אנשי המקצוע (בעזרתכם כמובן) יחלו למיין את תכולת הבית, לארוז אותה בצורה מדויקת, לסמן את הארגזים על מנת שתוכלו לפזרם בבית החדש בהתאם, ועוד.
  • עוברים לבית החדש – משאית ההובלות כבר נסעה לדרכה והתהליך עבר בשלום. כעת, הגיע הזמן לפרוק הכל ולסדר את תכולת הבית החדש בצורה היעילה והחכמה ביותר. 

כל מעבר דירה חייב להתחיל ברגל ימין

אנחנו כאן כדי לדאוג שתיכנסו לדירה החדשה שלכם ברגל ימין! שירות אריזת דירות במרכז יסייע לכם לעבור את התהליך (המעט מלחיץ לפעמים), בקלות ובהרגשה טובה, כך שתוכלו להתחיל את הפרק החדש בחייכם בהרגשה חיובית ונהדרת!