איתור נזילות מים

נזילת מים אינה מאורע נעים כלל, ולמען האמת נחשבת לתקלה המלחיצה ביותר בצנרת הביתית. כשהמקור של הנזילה ידוע (למשל ברז שהונף בחוזקה ונשבר) התיקון קל משחושבים, כי כשיש לאינסטלטור ידע על המקור יש לו ידע על התיקון. הבעיה מתחילה כשאתם מגלים שיש לכם אגמי מים בבית, והמקור שלהם כלל לא ידוע ולא נראה לעין. במקרה כזה חשוב מאד שהאינסטלטור שיטפל בדירה שלכם יהיה מצויד במכשירים לאיתור נזילות וביניהם ציוד וידאו מתקדם לביצוע המלאכה.

איתור נזילות מים באמצעות וידאו מקצר משמעותית את זמן הביקור

כשיש נזילות שהמקור שלהן לא ידוע, ובמיוחד אם האינסטלטור לא מכיר את הדירה שלכם, משך הביקור שלו עשוי להתפרס על פני דקות ושעות מרובות, והמחיר יהיה בהתאם. כשיש לאינסטלטור שלכם מכשירי וידאו טרמיים לאיתור הנזילות – אתם יכולים להיות בטוחים שהתקלה עומדת להיות מאחוריכם בקרוב מאד, וזמן הביקור של איש המקצוע יהיה קצר משמעותית, מה שיוביל לחיסכון בעלויות התיקון.

מימוש פתרון מדויק וטוב יותר באמצעות ציוד איתור מתקדם

לעתים, נזילות שלא רואים בעין את המקור שלהן עשויות להתרחש בעומק הביוב, במקום שיד אדם לא יכולה כמעט להגיע אליו בעין, אלא מקסימום להרגיש אותו ביד. כאשר ציוד וידאו טרמי מתקדם מצלם את המקום בווידאו, הוא מצלם את מיקום חור הנזילה המדויק ובכך מאפשר לבצע את התיקון הכי מדויק שאפשר לספק ללקוח. כי אז, האינסטלטור לא משער איפה החור נמצא, הוא יודע בדיוק, והוא יודע כמה חומר מילוי נזילות הוא צריך לשאת עמו ביד ואיפה בדיוק למקום אותו על מנת ליישר את הצינור ולהפוך אותו שוב ל- 100% אטום למים.

חברת מומחים לשרברבות נזילות מים המתבססת על ציוד אלקטרוני מתקדם

בחברה זו יוכלו לספק לכם פתרונות איתור נזילות מים מתקדמים שיובילו לכך שהצנרת שלכם תהיה נקייה מנזילות ותספק מים באופן מדויק וממוקד כמו בעבר. חברה זו, תדמור טכנולוגיות, מספקת את כל הנדרש בשביל שהצנרת שלכם תשוב לימי קדמותה ותספק את המים כנדרש ללא נזילות. החברה נעזרת במצלמות וידאו ייעודיות לצילום נזילות ואיתור חורי נזילה ספציפיים. החברה מצוידת בציוד שרברבי מתקדם לביצוע כל סוגי תיקוני הנזילות.